زندگینامه میلاد بختیاری

من متولد دی ماه ۱۳۶۵ در محله صادقیه تهران هستم.در سن ۳ سالگی به واسطه شغل پدرم که خلبان نیروی هوایی ارتش بود به شیراز رفتم و ۳ سال را در آنجا سپری نمودم.
دوران راهنمایی را در مدرسه نمونه مردمی شهدای معلم به تحصیل مشغول بودم.بعد از آن وارد دبیرستان نمونه مردمی تزکیه شدم که و از رشته ریاضی و فیزیک در سال ۱۳۸۳ فارغ التحصیل شدم.
سال ۱۳۸۴ موفق به قبولی در رشته مهندسی مواد گرایش متالورژی در دانشگاه آزاد شدم.
از همان تابستان ۸۴ کار و تحصیل را همزمان شروع نمودم و در سال ۱۳۸۸ موفق به فارغ التحصیلی از دانشگاه شدم.
شغل تجهیزات پزشکی را انتخاب نمودم زیرا از سال ۸۴ در این حوزه فعالیت نمودم و در سال ۸۷ موفق به ثبت شرکت خودم و شروع کار واردات تجهیزات پزشکی در حوزه تخصصی محصولات بیهوشی و تنفسی شدم.
کارم را ادامه دادم و در سال ۱۳۹۳ بواسطه اطمینان بخش بزرگی از فعالین اقتصادی حوزه بیهوشی موفق به ثبت انجمن صنفی تجهیزات بیهوشی و تنفسی شدم و همینطور سکان داری آن بعنوان رییس هیت مدیره.
بعد از آن و در سال ۱۳۹۵ در انتخابات دوره ای اتحادیه واردکنندگان تجهیزات پزشکی ایران شرکت نمودم و بواسطه اطمینان مجدد جمعی از فعالین اقتصادی این بار در حوزه تجهیزات پزشکی موفق به ورود به هیت مدیره این اتحادیه شدم.

در سال ۱۳۹۷ با شرکت در انتخابات انجمن جوانان اتاق بازرگانی این بار با جلب اطمینان و لطف جمعی از جوانان بازرگان و بواسطه لیست سفیران باران به بازرسی این انجمن انتخاب شدم.
همچنین فعالیت تجاری خود را در سال ۹۷ توسعه دادم و موفق به صادرات خشکبار ، میوه خشک به کشور تایوان شدم و توانستم وارد بازار مستقیم این محصولات شوم و هم اکنون فعال اقتصادی در حوزه واردات تجهیزات پزشکی و صادرات خشکبار و میوه خشک هستم.

مسولیت های اجتماعی:

١.عضو هيئت مديره اتحاديه واردكنندگان تجهيزات پزشكي ايران ( ۹۵ تا کنون )

٢.رئیس انجمن صنفی واردکنندگان تجهیزات بیهوشی و تنفسی کشور ( ۹۴-۹۸ )

٣.بازرس انجمن جوانان اتاق بازرگاني تهران (۹۷-۹۸ )